gkamslide5


 

recepsioni

Recepsioni

hoteli

Hoteli


restoranti

Restoranti

bari

Bari

qera

Zyra me Qera

administrata

Administrata

palestra

Palestra dhe Pishina

klinika

Klinika

prodhimet

Prodhimet e firmes

ndertimi

Ndertimi

GKam do ju befasoj here pas here me oferta te ndryshme


Qendra e biznesit GKAM eshte nga me bashkekohoret ne shqiperi ne te cilen ka 900-1000 vizitore cdo dite. Pozicioni i Qendres se Biznesit “GKAM”ndodhet ne qender te metropolit me te madh shqipetar, Tirane, ne rrugen e Kavajes, e cila eshte e ndertuar me nje arkitekture me moderne me fasade xhami, qe e ben ate me te dallueshme dhe me nje pamje me mbreselenese (ku mbulon 80% te pamjes se Tiranes).

Kjo qender biznesi eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si:Hotel (GKAM) kati 6 deri ne 10, Bar-Restorant (Rosa Blu) kati i 12-13, Pishine-Palester (kati 0), Klinika Mjekesore (Rumekk-kati 0), Radio Stinet (kati 11), Administrata (kati 11). Ambjente komode me qera si: Dyqane, Zyra dhe salle konferencash moderne.
Ne ambjentet e Qendres se Biznesit “GKAM”, ndodhet Drejtoria e deges se Alpha-Bank ne katin 0-2-3, Sherbimi permbarimor ZIG kati 5, Studio ligjore Kalo-Association Kati 4 etj.
Ne hollin e Qendres se Biznesit “GKAM” ju do te keni dhe sherbimin e informacionit per gjithcka qe lidhet me kete qender apo sherbimet qe ofron.
Kur te hyni ne ambjentet tona, ne Bar-Restorant “ROSA BLU” ju do te ndjeni kenaqesine e pesazhit nga larte te qendres se Tiranes, si dhe ambjentet e brendshme ku luksi do ju bjeri menjehere ne sy, komoditeti bashkohor si: Ajer i kondicionuar 24h, aspirim ajri teper i sofistikuar i cili e ben te mundur pirjen e duhanit nga 550 persona dhe nuk e ndot aspak ambjentin, hapsesira te meadhe qe ofrohet ne ambientet e Bar-Restorant “ROSA BLU” e cila te jep nje ndjesi c’lodhese, ku nuk mungon muzika mbasditeve si ajo me moderne e kohes, shqipetare e te gjitha trevave,valletare shqipetare dhe te huaj, kjo ndez me shume atmosferen festive ne keto ambiente ku ka gjithmone nje fluks te madh prenotimesh, per festa familjare,dasma, ditelindje etj. Vlen te permendet dhe pista rrotulluese ne Bar “Rosa Blu” e cila te jep mundesine te shohesh Tiranen nga te gjitha pozicionet e saj veri-jug, lindje-perendim.
Per me teper vizitoni Qendren e Biznesit “GKAM”, te njiheni me nga afer dhe te shijoni c’lodhjen, argetimin, pse jo dhe te krijoni lidhje biznesi me partneret tuaj. Igjithe stafi yne do ju mireprese dhe do jete non-stop (24h) ne sherbimin tuaj ne kohe reale.

Ju mirepresim ne qendren e Biznesit “GKAM”